KPMG Česká republika

Tax Delivery Centre - Brno - asistent na poloviční úvazek

Location
Brno
Salary
Competitive salary + benefits
Posted
21 Oct 2021
Closes
25 Oct 2021
Approved employers
Approved employer
Job role
Accountant, Tax
Contract type
Permanent
Hours
Part time
Experience level
Qualified accountant

Staňte se administrativní a odbornou podporou pro naše oddělení daňového poradenství v Brně. Zaměřujeme se zejména na oblast DPH, daň z příjmů právnických a fyzických osob. Nabízíme možnost pro studenty od 3. ročníku VŠ výše a skloubení práce při studiu při polovičním úvazku 50 %.

Co budete dělat?
  • Zajištovat přípravu přiznání k DPH a dalších souvisejících výkazů
  • Spolupracovat při přípravě přiznání k dani z příjmů právnických a fyzických osob
  • Vytvářet dílčí reporty a zároveň i reporty kontrolovat
  • Podporovat a pomáhat kolegům v rámci oddělení daňového poradenství
  • Komunikovat s klienty a starat se o obchodní korespondenci
Co od vás očekáváme?
  • Studujete 3. nebo 4. ročník VŠ, předchozí praxe vítána, ale není podmínkou
  • Znalost základu DPH a jiných daní je velkou výhodou
  • Dobrou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Pokročilou znalost práce na PC (MS Office – Excel)
Co můžeme nabídnout?
  • Práci na zkrácený úvazek 20 - 30 hodin týdně
  • Flexibilní pracovní dobu - možnost skloubit práci při studiu
  • Možnost home office
  • Kafetérii
  • Multisport kartu
  • životní pojištění Generali

Nástup: dle domluvy

Na vaše přihlášky reagujeme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy.