P2P Accountant

Recruiter
Tate & Lyle Global Shared Services Sp.z o.o.
Location
Lodz, Poland
Salary
Competitive salary
Posted
19 Oct 2021
Closes
21 Oct 2021
Ref
JREQ3779
Job role
Accountant
Experience level
Qualified accountant
Tate & Lyle jest notowanym na giełdzie londyńskiej globalnym dostawca składników i rozwiązań dla branży żywności i napojów, jak również dla innych gałęzi przemysłu. Globalny zasięg firmy zapewnia ponad 30 zakładów produkcyjnych działających na całym świecie. Tate & Lyle jako ekspert przedstawia smaczne i zdrowe rozwiązania w produkcji dodatków do żywności dla swoich klientów. GSS czyli Global Shared Services jako Centrum Usług Wspólnych powstało w 2011 roku jako efektywne i skuteczne wsparcie dla działań biznesowych Tate & Lyle poprzez globalne usługi finansowe związane z obsługa transakcji i procesów finansowych, a także poprzez usługi ISIT; Procurement; HR, a także prężnie działający Customer Service dla krajów europejskich.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Ksiegowego w dziale Zobowiązań (P2P) do naszego Centrum Usług Wspólnych w Łodzi.

Nasz Zespół

Dział Zobowiązań (P2P) zajmuje się weryfikacją i księgowaniem faktur od dostawców za zakup towarów i usług zgodnie z zamówieniami oraz procesowaniem płatności. Nasz zespół Zobowiązań obsługuje wszystkie jednostki firmy Tate & Lyle na całym świecie.

Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja faktur pod kątem poprawności danych
  • Procesowanie płatosci do dostawców
  • Sprawdzanie sald dostawców
  • Bieżący kontakt i wsparcie klienta
  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca
  • Przygotowywanie zestawień

Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Mile widziana znajomość podstaw rachunkowości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Swobodna praca z narzędziami MS Office (w szczególności MS Excel)

Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MyBenefit
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pakiet benefitów 'Working from Home"
  • Dofinansowanie do języków
  • Aktywności w różnych zespołach np. charytatywnym
  • Opiekę trenera personalnego

Tate & Lyle is an equal opportunity employer, committed to the strength of an inclusive workforce.