AP/AR Accountant with English

Location
Wrocław, Poznań, Łódź
Posted
01 Oct 2021
Closes
01 Nov 2021
Ref
/234/09/2021/MK
Full time
Experience level
Qualified accountant

W Antal zajmujemy się rekrutacją od ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Szukasz nowych wyzwań w świecie finansowo-księgowym? Wyróżniasz się umysłem analitycznym i znajomością języka angielskiego?

Zaaplikuj już dzisiaj!

Księgowa/y ds. należności lub zobowiązań z językiem angielskim

Obowiązki:

  • Obsługa księgowa klientów wewnętrznych w ramach centrum finansowo-księgowego,
  • Uzgadnianie kont klientów i sprawdzanie rozbieżności oraz rozwiązywanie problemów dotyczących rozliczeń z klientami
  • Wykonywanie transakcji finansowych, w tym weryfikacja, klasyfikowanie i rejestrowanie danych dotyczących należności
  • Weryfikacja wprowadzonych danych i zaksięgowanych faktur
  • Zarządzanie dokumentacją klientów

Wymagania:

  • roczne doświadczenie w obszarze księgowości w dziale AP lub AR
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w kontakcie z Klientem biznesowym
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja czasu pracy (terminowość)

Nasz Klient oferuje:

  • Interesującą i samodzielną pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze organizacyjnej
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
  • Szeroki pakiet treningów i szkoleń
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (m.in. owocowe dni, elastyczne godziny pracy, szkolenia językowe, wyjazdy integracyjne)
  • Pozytywną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV w języku angielskim) na adres e-mail: marta.kikulska@antal.pl