Specjalista ds. kadr i płac z j. angielskim

Location
Poznań
Salary
Competitive salary + benefits
Posted
20 Sep 2021
Closes
08 Oct 2021
Ref
151/09/2021/OP
Contract type
Permanent
Hours
Full time

Konsultant prowadzący: Oliwia Ploska

W Antal zajmujemy się rekrutacją od ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego klienta, globalnie rozpoznawalnej firmy Usług Centrum Wspólnych, poszukujemy osób szukających rozwoju w dynamicznym, międzynarodowym środowisku pracy. Jeśli jesteś otwarty na wiedzę z zakresu HR lub kadr lub masz już doświadczenie pracy w tym dziale - Aplikuj!

Twoje zadania:

  • zapewnienie doskonałej i profesjonalnej obsługi administracyjno-kadrowej dla pracowników firmy
  • odpowiedzialność za zgodność procesów administracji kadrowej z wewnętrznymi procedurami
  • ścisła współpraca z działem administracji personalnej i płacowej
  • przygotowanie dokumentów kadrowych oraz zarządzanie dokumentacją kadrową i płacową
  • doradztwo pracownikom wewnętrzym w oparciu o znajomości przepisów prawa pracy
  • zarządzanie deklaracjami dot. ubezpieczeń społecznych
  • przygotowanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS, GUS
  • codzienna pracy w programie Płatnik
  • rozliczanie benefitów pracowniczych
  • praca na programie SAP

Oferta jest dla Ciebie, jeżeli:

  • szukasz pracy stacjonarniej (w perspektywie biuro i możliwości Home office)
  • lubisz na co dzień pracować z zespołem jak i z innymi działami Spółki
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (B2/C1) i polskim
  • masz ok. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (kadry i płace lub płace-payroll)
  • posiadasz doświadczenie pracy na systemie Płatnik
  • znasz systemem SAP - znajomość będzie atutem
  • dobrze poruszasz się w środowisku MS Office Excel
  • masz doświadczenie odnośnie deklaracji ubezpieczeń społecznych dla pracowników - niezbędne
  • potrafisz przygotowywac deklaracje PIT, PFRON, ZUS, GUS - niezbędne

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w Poznaniu (w perspektywie praca z biura+Home office)
  • umowa o pracę (sprawny, zdalny proces rekrutacji)
  • program benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie)
  • 15% zniżki na produkty i usługi firmy
  • chcesz mieć wpływ na rozwój wewnętrznego zespołu HR
  • nagrody jubileuszowe, eventy firmowe

Pytania, wątpliwości? Napisz do mnie bezpośrednio - oliwia.ploska@antal.pl