Accounting Specialist with English

Location
Lódz (PL)
Salary
6500-9000
Posted
07 Sep 2021
Closes
07 Oct 2021
Full time

Twój zakres obowiązków

Księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i lokalnymi procedurami,

Czynności związane z zamknięciem miesiąca,

Prowadzenie procesu GL zgodnie z harmonogramem zamknięcia miesiąca i roku,

Analiza i uzgadnianie sald kont Księgi Głównej,

Przygotowanie kalkulacji i uzgadnianie wewnętrznych rozliczeń,

Aktywna współpraca z innymi działami SSC (AP, AR, IC, TAX, Supply Chain),

Uczestnictwo w migracji oraz usprawnianiu procesów,

Terminowe raportowanie danych finansowych.

Wymagania pracodawcy

Doświadczenie min. 1-3 letniego w obszarze GL (lub AP/AR/IC),

Wykształcenie lub znajomość zagadnień związanych z rachunkowością,

Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2/C1),

Znajomość systemu SAP oraz swobodne korzystanie z narzędzia Excel,

Analityczny umysł,

Chęć budowania silnych relacji z klientami,

Zmysł i chęci tworzenia nowych ulepszeń w organizacji.

Pracodawca oferuje

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Szeroki pakiet benefitów,

Realne możliwości awansu oraz rozwoju zawodowego,

Model pracy: hybryda,

Pracę w międzynarodowym środowisku dającą możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach.