M&A Manager

Location
Wrocław, Warszawa, Kraków
Salary
Competitive salary + benefits
Posted
20 Jul 2021
Closes
19 Aug 2021
Ref
235/07/2021/MB
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Manager

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego klienta, renomowanej grupy kapitałowej, poszukujemy dynamicznej, nastawionej na rozwój osoby, na stanowisko:

M&A Manager

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach M&A, oraz układania firmy po zrealizowaniu transakcji, szukanie synergii z Grupą
  • Samodzielna budowa pragmatycznych modeli finansowych pod projekty sprzedaży/kupna przedsiębiorstw
  • Wycena potencjalnych targetów
  • Przygotowywanie mnożników transakcyjnych w oparciu o transakcje porównywalne i spółki porównywalne
  • Współpraca z największymi instytucjami finansowymi na świecie
  • Analiza danych finansowych i biznesowych przedsiębiorstw (potencjalnych targetów, inwestorów, klientów)
  • Tworzenie teaserów inwestycyjnych, memorandów inwestycyjnych, prezentacji menadżerskich i innych dokumentów transakcyjnych
  • Wsparcie osób zarządzających w procesie transakcyjnym (pomoc w koordynacji projektów transakcyjnych, wsparcie w road show)
  • Współpraca z innymi doradcami klientów (zespoły prawne, podatkowe)
  • Wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach

Oczekiwania

  • Bardzo znajomość zagadnień analizy finansowej oraz wycen przedsiębiorstw i budowy modeli finansowych
  • Dobra znajomość rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru finansów, księgowości i podatków,
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, a także pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Microsoft Excel
  • Znajomość języka Visual Basic będzie dodatkowym atutem
  • 2 3 letnie doświadczenie w obszarze corporate finance / M&A

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się Grupie Kapitałowiej,
  • Udział w interesujących projektach doradczych jak i inwestycyjnych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego,