Zastępca Głównej Księgowej

Location
Szamotuły
Posted
08 Jun 2021
Closes
08 Jul 2021
Ref
/24/06/2021/MF
Full time
Experience level
Director

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora produkcyjnego poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

  • Miejsce pracy: Szamotuły

Zadania na stanowisku:

  • Zastępowanie Głównego Księgowego w zakresie kluczowych spraw prowadzenia rachunkowości i podatków;
  • Kalkulacja i przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT);
  • Analiza i kontrola poprawności zapisów księgowych;
  • Księgowanie faktur;
  • Sporządzanie dokumentacji cen transferowych;
  • Udział w pracach związanych z zamknięciem miesiąca;
  • Współpraca z audytem i instytucjami zewnętrznymi;
  • Przygotowywanie sprawozdań statystycznych, finansowych i innych raportów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia / finanse / rachunkowość;
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości;
  • Znajomość przepisów podatkowych i bilansowych; dodatkowym atutem będzie umiejętność przygotowywania sprawozdań finansowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w pracy z systememami ERP;
  • Wysoka samodzielność, skrupulatność oraz proaktywność w działaniach.

Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Przejrzysty system wynagrodzeń;
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy;
  • Szeroka oferta benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, Multisport, bony świąteczne.