Team Leader w Dziale Należności (Accounts Receivable)

Location
Poznań
Posted
03 Jun 2021
Closes
03 Jul 2021
Ref
21/06/2021/OP
Full time
Experience level
Manager

KONSULTANT PROWADZĄCY: OLIWIA PLOSKA

Team Leader Accounts Receivable

Poszukujemy osoby na stanowisko Team Leader w Dziale Należności. Zachęcam do aplikowania osoby z Poznania i okolic, które mają doświadczenie w księgowości, czy finansach i chcą rozwijać się w roli lidera zespołu. Firma z branży przesyłowej wdrażająca nowe technologie procesów, cechująca się elastycznością w produkcji i będąca marką rozpoznawalną globalnie - dołącz do zespołu - Aplikuj!

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyne wynagordzenie miesięczne, bonusy oraz liczne benefity
  • Pracę zdalną, ale dostępności do pracy w systemie hybrydowym w prężnie rozwijającym się SSC
  • Możliwości rozwoju swoich kompetencji na stanowisku leaderskim oraz budowanie wykwalifikowane zespołu

Obowiązki:

  • Nadzorowanie pracy zespołu, z dbałością o terminowość, jakość i efektywność oraz zgodność wykonywanych zadań z ich opisem.
  • Wspieranie zespołu, promowanie otwartej komunikacji w zespole.
  • Merytoryczne wsparcie w kwestiach związanych z zarządzaniem limitami kredytowymi, alokacją wpływów od klientów oraz prognozowaniem przepływów pieniężnych; odpowiedzialność merytoryczna za procesy rozliczania i księgowania faktoringowe.
  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów.
  • Zapewnienie zgodności z wymogami podatkowymi i innymi ustawowymi wymogami rynków lokalnych.
  • Koordynacja czynności związanych z zamknięciem miesiąca i raportowaniem AR.
  • Zarządzanie wydajnością zespołu i przeprowadzanie regularnych ocen wyników pracowników.
  • Orientacja na budowanie stałych relacji z klientami