RSM Poland

Manager w Dziale Wsparcia Transakcyjnego (Transaction Advisory Services)

Recruiter
RSM Poland
Location
Poznan/Warsaw
Salary
Competitive salary + benefits
Posted
27 May 2021
Closes
27 Jun 2021
Approved employers
Approved employer
Job role
Audit
Contract type
Permanent
Experience level
Manager

RSM Poland to ponad 230 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Katowicach i Szczecinie. RSM to ponad 48 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.
W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Manager w Dziale Wsparcia Transakcyjnego (Transaction Advisory Services) m/k

Miejsce pracy: Poznań/Warszawa

Zadania:

  • Koordynowanie projektów z obszaru doradztwa transakcyjnego;
  • Przeprowadzanie i kierowanie projektami financial due diligence;
  • Nadzór nad przeprowadzaniem prac analitycznych z zakresu danych finansowych spółek będących przedmiotem transakcji;
  • Opracowywanie prognoz, modeli finansowych, raportów dla klientów, w tym „red-flag” oraz data book;
  • Bieżąca współpraca z pracownikami innych działów RSM Poland;
  • Kontakt z klientami oraz badanymi spółkami;
  • Współudział w akcjach marketingowych z zakresu doradztwa transakcyjnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru ekonomii lub finansów i rachunkowości;
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy z zakresem obowiązków obejmującym doradztwo finansowe i transakcyjne;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w zarzadzaniu zespołem;
  • Umiejętność sporządzania kalkulacji i analiz finansowych oraz raportów;
  • Znajomość języka angielskiego, w tym biznesowego, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – minimum: poziom C1;
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości;
  • Kwalifikacje biegłego rewidenta, ACCA, CFA – mile widziane.

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów medycznych i sportowych;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.