Młodszy księgowy z j. niemieckim (dział AP/AR)

Location
Poznań
Posted
25 May 2021
Closes
16 Jun 2021
Ref
222/05/2021/OP
Full time
Experience level
Qualified accountant

Konsultant prowadzący: Oliwia Ploska

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Aplikuj, jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie lub rozwijać się w dziale finansowym. Obecnie dla naszego nowego klienta zlokalizowanego w północej części Poznania, sektor SSC, poszukujemy AP i AR Accountants z j.niemieckim.

Zadania:

  • księgowanie i rozliczenie transakcji finansowo-księgowych
  • regulowanie i księgowanie płatności dla dostawców
  • monitoring zobowiązań, planowanie płatności
  • rozliczanie wydatków za podróże służbowe (T&E) - możliwość zdobycia doświadczenia w tym obszarze
  • uzgadnianie sald z dostawcami, potwierdzanie sald
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • współpraca i wsparcie w zakresie wykonywanych zadań dla pozostałych członków zespołu

Wymagania:

  • dostępność do pracy stacjonarnej w Poznaniu (obecnie-czasowo zdalnie/hybrydowo)
  • dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego (który jest globalnym językiem naszej firmy)
  • zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne i/ lub doświadczenie w pracy w obszarze księgowości i/lub regulowania zobowiązań - atutem

 Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, w firmie o wysokich standardach
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę, preferencyjną ofertę pakietu medycznego PZU, program nagród jubileuszowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bonus świąteczny)
  • szkolenie wdrażające oraz wsparcie i pomoc przełożonego