Ekspert ds. księgowości i podatków

Location
Kwidzyn
Posted
07 May 2021
Closes
07 Jun 2021
Ref
/17/05/2021/KB
Job role
Accountant, Tax
Full time
Experience level
Qualified accountant

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Udział w sporządzaniu deklaracji VAT,
  • Weryfikacja poprawności rozliczeń publiczno-prawnych,
  • Analiza oraz opiniowanie potencjalnych transakcji pod kątem podatkowym,
  • Usprawnianie procesów i procedur,
  • Bieżący monitoring zmian w przepisach podatkowych i przygotowanie odpowiednich rekomendacji,
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami podatkowymi, uczestnictwo w postępowaniach kontrolnych,
  • Współudział w sporządzaniu sprawozdań podatkowych i finansowych.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o VAT,
  • Znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o rachunkowości,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wykształcenie wyższe lub średnie finansowe, ekonomiczne,
  • Znajomość obsługi MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wewnętrzna motywacja oraz zdolność do szybkiego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
  • Mile widziana: znajomość systemu SAP.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk do aplikowania.