Junior Sales Controller

Location
Mielec
Posted
27 Apr 2021
Closes
27 May 2021
Ref
143/03/2021 / JJ
Full time
Experience level
Qualified accountant

Konsultant prowadzący: Joanna Jackowska

Dla jednego z Naszych Klientów, dużej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy kandydata, który chce rozwijać się na stanowisku Junior Sales Controller

Obowiązki:

  • Wsparcie raportowania Sales Controlling - przygotowywanie raportów dla kadry zarządzającej
  • Nadzór i wsparcie zespołów sprzedaży za pomocą raportów
  • Wsparcie w przygotowaniu i realizacji audytów Klientów
  • Monitorowanie procedur / procesów w odniesieniu do: Wsparcia kosztowego kalkulacji oferty, ocenie korzyści / ryzyka na zasadach kontrolingu sprzedaży, śledzenie kanałów sprzedaży
  • Wsparcie w tworzeniu nowego systemu raportowania/kalkulacji
  • Tworzenie i obsługa biznes planów
  • Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum roczne doświadczenie w kontrolingu, księgowości lub audycie finansowym
  • komunikatywny język angielski - warunek konieczny
  • zaangażowanie
  • pozytywna energia
  • chęć rozwoju i nauki nowych rzeczy
  • zmysł analityczny
  • Oferujemy:

  • karta Multisport,
  • Opieka medyczna LUXMED,
  • szkolenia,
  • bogaty FS (dodatek wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci pracowników, dodatki świąteczne i inne)
  • stołówka