Specjalista ds. doradztwa podatkowego

Location
Wrocław, Katowice
Posted
22 Apr 2021
Closes
22 May 2021
Ref
170/04/2021/JJ
Full time
Experience level
Qualified accountant

KONSULTANT PROWADZĄCY: JOANNA JACKOWSKA

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego Klienta, dużej firmy consultingowej należącej do międzynarodowej grupy, poszukujemy kandydata na stanowisko

Obowiązki:

  • doradztwo w zakresie prawa podatkowego dla klientów krajowych i zagranicznych
  • prowadzenie analiz stanów faktycznych z perspektywy przepisów podatkowych oraz praktyki orzeczniczej i interpretacyjnej,
  • opracowywanie opinii i raportów na temat skutków podatkowych
  • przygotowywanie pism w związku z toczącym się postępowaniem sądowo-administracyjnym
  • Opiniowanie umów i/lub innych dokumentów pod kątem podatkowym
  • Udział w audytach podatkowych/due diligence i identyfikowanie ryzyk podatkowych,
  • Raportowanie realizacji działań do menadżera projektów

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (podatki, prawo lub finanse i rachunkowość)
  • mile widziana licencja doradcy podatkowego
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych
  • wnikliwość i skrupulatność w analizie
  • samodzielność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej grupie
  • Różnorodność branż Klientów
  • Szkolenia merytoryczne
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Multikafeteria (opieka medyczna, bony, bilety, multisport i inne)