Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa - Warszawa

Location
Katowice
Posted
20 Apr 2021
Closes
20 May 2021
Job role
Accountant

Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla kilkuset Klientów z różnych branż. Od kilkunastu lat nieustannie rośniemy, co oznacza potrzebę dostosowywania naszych procesów, narzędzi i procedur do coraz większej skali operacji a także wykorzystania powstających rozwiązań technologicznych. Kombinacja wzrostu, nastawienia na jakość oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii sprawia, że cały czas mamy ciekawe wyzwania na horyzoncie. Interesują nas zarówno usprawnienia jakościowe jak i podnoszenie efektywności w poszczególnych procesach. Zmieniamy procedury, nawyki, korzystamy z robotów, automatyzacji. Kupujemy i budujemy samodzielnie narzędzia IT. Kwestionujemy status quo.

Twoje zadania ?

  • Procesowanie oraz księgowanie dokumentów.
  • Rozwiązywanie problemów księgowo-podatkowych.
  • Współpraca z działami wewnętrznymi.
  • Współpraca w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca/roku.
  • Raportowanie dla klientów i wewnętrznie.
  • Posługiwanie się różnymi systemami księgowymi.
  • Poznawanie nowoczesnej księgowości!

Co jest dla nas ważne?

  • Chęć doskonalenia wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów finansowo-księgowych.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Pierwsze doświadczenie w księgowości.

Co Ci oferujemy?

  • Elastyczne godziny początku i zakończenia pracy.
  • Narzędzia i możliwość pracy zdalnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy zespołowej.
  • Dofinansowanie szkoleń SKWP, Akademii Biznesu, ACCA itp.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz członków Twojej rodziny.
  • Lekcje języka angielskiego w godzinach pracy.
  • Kartę MultiSport i firmowe starty w imprezach biegowych (np. Runmageddon).
  • Smart-casual dress code.
  • Świetną lokalizację biura w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego.

Brzmi dobrze?