(Junior) Financial Analyst

Recruiter
Revetas Group
Location
Warszawa
Salary
not disclosed
Posted
19 Apr 2021
Closes
19 May 2021
Contract type
Contract, Permanent

Spółka z sektora nieruchomości, należąca do dużej, międzynarodowej grupy inwestującej w Europie Środkowo-Wschodniej poszukuje osoby na stanowisko Młodszego Analityka Finansowego.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w przygotowaniu kwartalnych raportów dla inwestorów dla poszczególnych portfeli inwestycyjnych na bazie informacji księgowych oraz raportów zarządczych
  • Współpraca z działami finansowo-księgowymi w jednostkach polskich i zagranicznych
  • Przygotowanie obliczeń i raportów dla banków fnansujących nieruchomości (na bazie danych zarządczych i raportów „property management”
  • Analiza danych finansowych
  • Wprowadzanie danych do modeli inwestycyjnych
  • Weryfikacja poprawnościi danych i uzgadnianie danych pomiędzy raportami
  • Budżetowanie: koordynacja przepływu i konsolidacja danych pomiędzy różnymi działami i spółkami
  • Nauka i wdrażanie narzędzi BI

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne bądź finansowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel/PowerPoint – całego pakietu MS office
  • Znajomość systemów księgowych ERP, narzędzi BI – mile widziana
  • Doświadczenie 1-2 lata, najlepiej w sektorze real estate – mile widziane.

Oferujemy:

  • Ciekawą prace w młodym, doświadczonym, międzynarodowym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Kreatywną pracę przy tworzeniu i wdrażaniu nowych narzędzi i rozwiązań raportowych.
  • Elastyczne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie