Specjalista z j. angielskim lub j. niemieckim w dziale Księgi Głównej

Location
Częstochowa
Posted
14 Apr 2021
Closes
14 May 2021
Ref
102/02/2021 / IW
Full time
Experience level
Qualified accountant

Konsultant prowadzący: Ilona Wróbel

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego klienta - znanego SSC z Częstochowy szukamy 4 osób na na stanowiska:

Specjalista z j.angielskim w dziale Księgi Głównej

Specjalista z j. niemieckim w dziale Księgi Głównej

Obowiązki:

  • Przygotowanie i księgowanie dokumentów księgi głównej;
  • Realizacja płatności do dostawców oraz wewnątrz grupy;
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz;
  • Przygotowywanie analiz przepływów finansowych oraz prognoz płatności;
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont bankowych;
  • Ustalanie sald z jednostkami powiązanymi;
  • Wykonywanie czynności związanych z okresowym zamknięciem ksiąg (raportowanie wewnętrzne);
  • Wspieranie realizacji projektów;
  • Przygotowywanie danych do deklaracji VAT;
  • Praca w systemie SAP.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;
  • Wykształcenia wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, finanse, rachunkowość itp.;
  • Doświadczenie w obszarze księgowości;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel; mile widziana znajomość systemu SAP;
  • Umiejętności analityczne, komunikacyjne i gotowość pracy w globalnej organizacji.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (Praca zdalna 100% w okresie pandemii, później system 50%/50%);
  • Rozwój zawodowy;
  • Prywatną opiekę medyczną; pakiet benefitów;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.