AP Team Leader

Location
Szczecin
Posted
14 Apr 2021
Closes
14 May 2021
Ref
126/01/2021/IW
Full time
Experience level
Qualified accountant

Konsultant prowadzący: Ilona Wróbel

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego klienta - znanego SSC ze Szczecina szukamy osoby na stanowisko:

AP TEAM LEADER

Twój przyszły zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem około 10 osób (w tym wsparcie i rozwój pracowników poprzez regularną komunikację, planowanie, coaching oraz weryfikację wyników)
  • Zapewnianie terminowego i dokładnego przetwarzania wszystkich procesów AP dla przydzielonego zespołu wraz z zachowaniem standardów wydajności i jakości
  • Nadzór nad zapewnieniem dotrzymania terminów czynności związanych z zamknięciem miesiąca i roku
  • Zarządzanie przenoszeniem procesów finansowych z lokalnych spółek (migracje)
  • Proaktywne poszukiwanie oraz inicjowanie usprawnień systemowych i procesowych (automatyzacja, standaryzacja procesów)
  • Ścisła współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z process ownerami i klientami wewnętrznymi
  • Udział w rekrutacjach i szkoleniu nowych AP Accountantów
  • Wymagania naszego klienta

  • Minimum 5 lat doświadczenia w księgowości w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym w firmach z obszaru SSC / BPO
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe związane z księgowością
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość Excela oraz innych programów ERP (np. IFS, SAP, Oracle etc.)
  • Pasja do kierowania zespołem (leadership, mentoring, delegowanie zadań)
  • Proaktywność, nastawienie na rozwój, przyjmowanie nowych procesów, usprawnienia
  • To oferuje nasz klient

  • Konkurencyje wynagrodzenie i stałą umowę po okresie próbnym
  • Pełne wdrożenie do pracy (Twoi koledzy i koleżanki zadbają o to, abyś czuł się pewnie i komfortowo wykonując swoje codzienne zadania)
  • Kulturę work life balance oraz akcje wspierające wellbeing pracowników
  • Możliwość pracy zdalnej w czasie pandemii
  • Udział w szkoleniach zarówno z kompetencji miękkich jak i specjalistycznych
  • Ubezpieczenie akceptowane przez bank jako cesja do kredytu