Kontroler finansowy

Location
Biskupice Ołoboczne
Salary
Competitive salary + benefits
Posted
13 Apr 2021
Closes
11 May 2021
Ref
/91/04/2021/KB
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Qualified accountant

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Aktualnie dla Naszego klienta poszukujemy:

Kontroler Finansowy

Twój zakres obowiązków:

  • kontrolowanie wyników i kosztów firmy i działów,
  • udział z comiesięcznym rozliczeniu finansowym oraz przygotowaniu raportów miesięcznych,
  • przeprowadzanie analiz finansowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz działalności jednostek i pionów firmy,
  • przygotowywanie prognoz, planów, budżetów,
  • proponowanie zmian mających na celu zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia)
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność logicznego myślenia i analizy danych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie współmierne z posiadanymi kompetencjami, wiedzą oraz doświadczeniem
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole