Specjalista ds. podatkowych

Location
Tychy
Posted
30 Mar 2021
Closes
27 Apr 2021
Ref
197/03/2021/JJ
Full time
Experience level
Qualified accountant

KONSULTANT PROWADZĄCY: JOANNA JACKOWSKA

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego Klienta, znanej na rynku spółki produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko

Specjalista ds. podatków

(okolice Tychów)

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie i weryfikacja danych niezbędnych do sporządzania deklaracji podatkowych VAT,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, plików JPK i korekt,
  • bieżący kontakt z organami podatkowymi, składanie wyjaśnień, udzielanie informacji dotyczących obsługiwanych jednostek,
  • ocena podatkowa zawieranych umów
  • eliminacja ryzyk podatkowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub prawnicze),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w organach podatkowych,
  • dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • dobra znajomość MS Excel
  • język angielski na poziomie min. B1 (weryfikacja dokumentów),
  • zmysł analityczny
  • sumienność i dokładność,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zastępstwo na min. 1,5 roku)
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • benefity pozapłacowe (multisport, opieka medyczna, nauka jęz. obcych)
  • dofinansowanie do żłobków dla dzieci pracowników
  • fantastyczna atmosfera pracy