Senior Accountant / Starszy księgowy

Location
Warszawa, Mazowieckie
Salary
Competitive
Posted
26 Mar 2021
Closes
23 Apr 2021
Ref
BBBH368710
Contact
Karolina Minda
Full time
Experience level
Qualified accountant

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla naszego klienta świadczącego usługi doradcze, poszukujemy osoby o mocnych kompetencjach z zakresu księgowości i podatków. Sprawdź, czy to Ciebie szukamy!

Stanowisko: Senior Accountant / Starszy księgowy

Lokalizacja: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie spraw rachunkowych i bieżącej księgowości spółek - klientów,
  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych spółek (CIT, VAT, etc), przygotowywanie kalkulacji podatkowych,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • Tworzenie raportów dla klientów,
  • Zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • Oferowanie klientom rozwiązań optymalizujących ich kwestie podatkowe i księgowe,
  • Efektywna komunikacja z klientami oraz współpracownikami,
  • Nadzorowanie pracy mniej doświadczonych osób w zespole.

WYMAGANIA:

  • Min 4-5 letnie doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe/rachunkowe lub na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • Znajomość j. Angielskiego w stopniu dobrym, znajomość innych języków będzie atutem,
  • Wiedza w obszarze księgowości oraz znajomość w zakresie podatku CIT oraz VAT,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
  • Aktywne podejmowanie zadań i umiejętność pracy w zespole,
  • Orientacja na klienta oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów.

OFERUJEMY:

  • Możliwości podnoszenia swoich kompetencji w firmie o międzynarodowej renomie,
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami z branży,
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

Jesteś zainteresowany? To świetnie!
Pokaż się nam i prześlij swoje poprzez przycisk APLIKUJ.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.

Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

Privacy Notice

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.