ERNST & YOUNG CENTRAL & SOUTH EAST EUROPE

Business Analyst

Location
Warszawa, Poland
Salary
Competitive salary
Posted
03 Mar 2021
Closes
22 Mar 2021
Ref
POL001LA
Approved employers
Approved employer
Job role
Business analyst, CFO
Możliwości, które na Ciebie czekają:

Masz praktycznie doświadczenia z zastosowania nowoczesnych technologii w rozwiązaniach biznesowych? Chcesz wspierać liderów Działu Doradztwa Biznesowego w optymalizacji i automatyzacji procesów?

Dołącz do naszego zespołu Intelligent Automation.

Twoje główne zadania:
  • Realizacja działań projektowych w wybranych strumieniach prac
  • Kontakt z klientem podczas spotkań dotyczących optymalizacji i automatyzacji procesów,
  • Analiza procesów biznesowych oraz identyfikacja potencjału do optymalizacji i automatyzacji,
  • Zbieranie wymagań i tworzenie rozwiązań biznesowych dla klientów,
  • Współpraca z deweloperami przy projektowaniu i realizacji automatyzacji procesów z użyciem
  • Rozwiązań klasy RPA,
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej opisu procesów,
  • Współpraca z menedżerami projektów wdrożenia rozwiązań RPA.

Umiejętności, które wykorzystasz:
  • Znajomość UML lub innego języka modelowania procesów,
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z klientami,
  • Doświadczenie w poszukiwaniu obszarów do optymalizacji i automatyzacji w procesach,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Doświadczenie w pracy z PowerBI lub innymi rozwiązaniami BI,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego.

Twoje dotychczasowe doświadczenie:
  • Ukończone studia wyższe (preferowane wykształcenie techniczne, IT lub ekonomiczne),
  • Minimum 2-4 lata doświadczenia w analizę procesów biznesowych, w tym pod katem wdrażania nowych technologii,
  • Znajomości metodyk prowadzenia projektów (np. Agile).

Docenimy również:
  • Doświadczenie w zakresie stosowania metodyk optymalizacji procesów biznesowych (Lean, Six Sigma),
  • Znajomość R/Python i rozwiązań Machine Learning.
  • Jesteś otwarty na nowe rozwiązania i technologie, szybko się uczysz i chcesz pracować w innowacyjnym środowisku.

Pasujesz do nas, jeśli:

Jesteś otwarty na nowe rozwiązania i technologie, szybko się uczysz i chcesz pracować w innowacyjnym środowisku.

Oferujemy :
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie doradczej,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole będącym jednym z liderów rynku usług profesjonalnych w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • Udział w skomplikowanych, międzynarodowych projektach, a przez to umożliwienie zdobywania różnorodnych doświadczeń,

a także:
  • Kwalifikacje i certyfikaty
  • Różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów
  • Innovate EY - finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości
  • Indywidulna mapa szkoleń
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Dedykowany Career Counselor
  • Program EY Care & Wellness
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3000, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.