Kontroler Finansowy z doświadczeniem w branży produkcyjnej

Location
Bielsko-Biała
Posted
03 Mar 2021
Closes
29 Mar 2021
Ref
/14/03/2021/BM
Full time
Experience level
Qualified accountant

KONSULTANT PROWADZĄCY: BARBARA MAKULA

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz pakietem benefitów, w tym prywatna opieka medyczna
  • Możliwość współpracy z oddziałami z międzynarodowego środowiska
  • Możliwość rozwoju poprzez dedykowane szkolenia oraz kursy tematyczne
  • Realny wpływ na kształtowanie środowiska pracy oraz polityki finansowej firmy
  • Możliwość pracy zdalnej

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
  • Dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej
  • Tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych
  • Przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej (warunek konieczny)
  • Znajomości branży produkcyjnej – znajomość specyfiki rozliczania produkcji
  • Wykształcenia kierunkowego
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dyspozycyjności do pracy z biura (po pandemii)