Audytor Wewnętrzny

Location
Kanie
Posted
01 Mar 2021
Closes
29 Mar 2021
Ref
/4/01/2021/MT
Full time
Experience level
Qualified accountant

Dla naszego Klienta, producenta na rynku produktów kosmetycznych poszukujemy osoby na stanowisko

Audytora Wewnętrznego

Przyszły Audytor Wewnętrzny, będzie częścią zespołu finansowego i będzie raportować bezpośrednio do Managera. Osoba aplikująca na to stanowisko powinna mieć przynajmniej 2-3 lata doświadczenia w dziale finansowym firmy audytorskiej/ produkcyjnej. Nasz kandydat/ka to osoba, która chce się rozwijać w dużej, międzynarodowej firmie, o stabilnej sytuacji na rynku. Kandydat/ka, którą zatrudni nasz Klient to osoba, która będzie na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku, docelowo będzie zarządzać zespołem i go rozwijać. To idealne stanowisko dla osoby, która myśli nie szablonowo i bez problemu potrafi budować relacje ze współpracującymi zespołami

Miejsce pracy: Województwo mazowieckie, Powiat pruszkowski

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność i kontrola procesów finansowych pod kątem zgodności ze standardami Grupy
  • Uczestnictwo w opracowywaniu zmian procesów i odpowiedzialność za ich wdrażanie
  • Współtworzenie procedur i wsparcie w ich formalizowaniu
  • Udział w animacji działań kontroli wewnętrznej w organizacji
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów z wyników kontroli wewnętrznej
  • Podejmowanie inicjatywy w przygotowaniu i przeprowadzaniu szkoleń z procesów grupowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/finansowe
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • Min. 2-letnie doświadczenie w dziale finansowym (chętnie firmy audytorskiej)
  • Znajomość języka angielskiego na minimum poziomie B2
  • Znajomość SAP (mile widziana)
  • Umiejętności analityczne oraz wysokie kompetencje organizacyjne, komunikacyjne i świadomość biznesowa

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w rozpoznawalnym brandzie, firmie będącej liderem w branży
  • Pracę w fabryce międzynarodowej Grupy
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Wynagrodzenie w granicach 9 - 13 000 brutto ( w zależności od doświadczenia kandydata/-tki)