AP Accountant with English

Location
Szczecin, Zachodniopomorskie
Salary
Competitive
Posted
01 Mar 2021
Closes
22 Mar 2021
Ref
BBBH438259
Contact
Monika Paczkowska
Full time
Experience level
Entry level, Placement

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Miejsce pracy: Szczecin (Dąbie)

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie faktur przychodzących,
  • Udział w procesie księgowania (AP) wraz z jego doskonaleniem,
  • Weryfikacja poprawności transakcji finansowych,
  • Obsługa elektronicznego systemu obiegu dokumentów kosztowych,
  • Wspieranie procesu zamknięcia miesiąca, kwartału i roku,
  • Efektywna komunikacja z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B2),
  • Wykształcenie wyższe w obszarze Finansów/Księgowości/Ekonomii,
  • Doświadczenie w Dziale Księgowości ze szczególnym uwzględnienie działu AP - mile widziane.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów oraz nastawienie do ciągłego doskonalenia,
  • Zdolność do budowania pozytywnych relacji w zespole,
  • Znajomość obsługi systemów klasy ERP.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy o zasięgu globalnym.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, wyślij swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.

Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

Privacy Notice

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.