Doradca Klienta Zamożnego

Location
Kraków
Posted
17 Feb 2021
Closes
17 Mar 2021
Ref
127/02/2021 / JJ
Full time
Experience level
Qualified accountant

Konsultant prowadzący: Joanna Jackowska

Dla Naszego Klienta, Funduszu Inwestycyjnego, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Doradcy Klienta Zamożnego

Obowiązki:

  • dbałość o portfel klientów funduszu inwestycyjnego
  • nieustanne analizowanie potrzeb prestiżowych klientów oraz zapewnianie im kompleksowej obsługi
  • oferowanie bardziej innowacyjnych rozwiązań, zgodnie z określonymi potrzebami odbiorcy
  • dbanie o efektywną realizację wyznaczonych wcześniej celów i planowanie strategii
  • dbałość o wizerunek firmy w oczach kontrahentów
  • Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta w instytucjach finansowych (bank, fundusz inwestycyjny)
  • wykształcenie wyższe finansowe
  • wiedza na temat usług finansowych oraz znajomość prawa finansowego,
  • samodzielność, sumienność, rzetelność oraz determinacja w działaniu
  • przedsiębiorczość
  • intuicja i zdolność rozpoznawania potrzeb
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i duża kultura osobista,
  • komunikatywny język angielski
  • Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość współpracy z prestiżowymi Klientami na terenie całej Polski
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet multisport