Specjalista ds. kontrolingu

Location
Legnica
Salary
Competitive salary + benefits
Posted
17 Feb 2021
Closes
05 Mar 2021
Ref
/137/02/2021/JJ
Contract type
Permanent
Hours
Full time

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive poszukujemy kandydata na stanowisko

SPECJALISTA DS. KONTROLINGU

Obowiązki:

  • przygotowanie rocznych planów i prognoz finansowych
  • kontrola realizacji planów i analiza odchyleń
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby spółki
  • analiza rentowności inwestycji
  • analiza rentowności sprzedaży
  • nadzór nad kosztami realizacji wewnętrznych projektów spółki i ich rozliczeniem
  • współudział w okresowym raportowaniu do Zarządu oraz spółki matki według określonych standardów grupy kapitałowej

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w kontrolingu firmy produkcyjnej
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • znajomość SAP (FI/CO)
  • zdolności analityczne
  • ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej

Oferujemy:

  • wynagrodzenie oparte o podstawę i pakiet premiowy
  • dofinansowanie do obiadów
  • prywatna opieka medyczna (również dla rodzin pracowników)
  • dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego
  • multisport