Młodszy specjalista ds. księgowości z językiem hiszpańskim lub francuskim – bez doświadczenia!

4 days left

Location
Częstochowa
Posted
12 Feb 2021
Closes
12 Mar 2021
Ref
/107/02/2021/BM
Job role
Accountant
Full time
Experience level
Qualified accountant

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z konkurencyjnym wynagrodzeniem oraz pakietem benefitów, w tym prywatna opieka medyczna oraz premie frekwencyjne
  • Pracę 100% zdalną min. do czerwca – później model hybrydowy (60:40 w domu)
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia korporacyjnego w międzynarodowym środowisku
  • Udział w dedykowanych szkoleniach
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym teamie

Twoje obowiązki:

  • Kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych
  • Ewidencja dokumentów finansowo-księgowych
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, księgowanie PK
  • Potwierdzanie i uzgodnienie salda z kontrahentami
  • Analiza rozrachunków
  • Pozostałe prace księgowe / administracyjne

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ORAZ hiszpańskiego LUB francuskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Dobra organizacja pracy i silne umiejętności interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości
  • Pozytywne nastawienie i chęć do doskonalenia się :)