Finance Controller

Expiring today

Location
Warszawa
Posted
10 Feb 2021
Closes
08 Mar 2021
Ref
/69/02/2021/MT
Full time
Experience level
Qualified accountant

Naszym Klientem jest globalny dostawca z branży wsparcia logistycznego, znajdujący się w czołówce firm Diamentów Forbes pod względem dynamiki rozwoju i rocznego wzrostu.

Finance Controller (umowa na zastępstwo)

Przyszły Finance Controller (M/K), będzie częścią dynamicznie rozwijającej się firmy. Przyszły pracownik będzie odpowiedzialny za kwestie związane z raportowaniem, analizą cash flow, rozliczaniem projektów. Rozwój i zmiany organizacji zaplanowane na najbliższe miesiące będą szansą rozwoju nowych kompetencji u kandydata w obszarze wspierania grupy w nowe inicjatywy biznesowe.

Jest to finansowe idealne dla osób, które mają minimum 2 lata doświadczenia w dziale kontrolingu, sprawnie poruszają się w narzędziach analitycznych i potrafią szybko analizować dane.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Rozliczanie projektów długoterminowych oraz nadzór nad ich budżetami
  • Bieżący nadzór nad rentownością projektów długoterminowych i współpraca z PM PL oraz International
  • Miesięczne raportowanie do Grupy (pełna konsolidacja)
  • Cash Flow (ze szczególnym uwzględnieniem projektów długoterminowych)
  • Udział w budżetowaniu
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu i analiza odchyleń
  • Analiza rentowności
  • Analizy zarządcze na potrzeby CFO, Zarządu i Grupy
  • Udział w zamknięciach rocznych
  •  Udział w tworzeniu i modyfikacji procedur wewnętrznych oraz narzędzi
  • Współpraca z działem księgowości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Solidne doświadczenie w pracy w dziale finansowym i minimum 2 lat na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów długoterminowych
  • Zaangażowanie, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i analiza danych
  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność
  • Mile widziana znajomość systemu NAV oraz German GAAP

Klient oferuje:

  • Pracę w globalnej organizacji z solidnym brandem
  • Odpowiedzialność na rozwojowym i samodzielnym stanowisku
  • Wynagrodzenie do 13 000 brutto (umowa na zastępstwo + 2 miesiące dodatkowe na przekazanie obowiązków po powrocie osoby + wsparcie agencyjne w znalezieniu pracy po zakończonej współpracy)