Junior Accountant

Location
Warszawa
Salary
Competitive salary + benefits
Posted
01 Feb 2021
Closes
01 Mar 2021
Ref
/219/01/2021/MT
Job role
Accountant
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Qualified accountant

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego Klienta, dużej firmy consultingowej, do wewnętrznego działu księgowego poszukujemy osoby na stanowisko

Młodszej(ego) Księgowej(ego)

  • Przyszła(y) Młodsza(y) Księgowa(y), będzie częścią 6 ososbowego zespołu księgowego, stabilnej firmy z rozpoznawalnym brandem.
  • Przyszły pracownik będzie odpowiedzialny za kwestie związane z księgowością.
  • Osoba aplikująca na to stanowisko powinna mieć doświadczenie w dziale księgowym, lub biurze rachunkowym.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w prowadzeniu księgowości i aspektów podatkowych firmy,
  • ewidencjonowanie i dekretowanie dokumentów księgowych,
  • kontrolowanie obrotów i sald na kontach księgowych,
  • uczestniczenie w zamknięciach okresów rozliczeniowych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,
  • doświadczenie w pracy w dziale księgowości,
  • praktyczna znajomość komputera i MS Excell,
  • zaangażowanie, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i rzetelność,

Klient oferuje:

  • możliwość zdobycia i rozwijania cennego doświadczenia zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne (w zależności od doświadczenia) w widełkach 4000 - 6000 zł brutto