Kierownik Księgowości

Recruiter
Location
Warsaw, Poland
Salary
Attractive
Posted
27 Jan 2021
Closes
27 Feb 2021
Job role
Chief accountant
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Qualified accountant, Manager

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 45 krajach na całym świecie pracuje ponad 4600 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Zakres obowiązków:

  • Raportowanie do Managera Księgowości
  • Nadzór nad kompleksowym prowadzeniem ksiąg powierzonych klientów
  • Organizacja pracy w zespole, delegowanie zadań podległym pracownikom
  • Mentoring młodszych stażem pracowników
  • Wdrażanie nowych pracowników do pracy w Dziale Księgowości
  • Ocena okresowa podległych pracowników
  • Komunikacja z urzędami
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i rozpoznawanie ich potrzeb
  • Ustalanie procedur komunikacji z Klientami
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia Klientom wysokiej jakości usług
  • Autoryzacja płatności w imieniu Klientów

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych, deklaracji VAT, CIT oraz sprawozdań finansowych
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realną możliwość dalszego rozwoju zawodowego (ścieżki karier)
  • Wsparcie w poszerzaniu wiedzy: szkolenia, możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje, możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodną lokalizację w centrum miasta

Vistra jest akredytowanym pracodawcą ACCA, w związku z czym studenci ACCA są zwolnieni z obowiązku potwierdzania 9 kompetencji w ramach PER, a członkowie są zwolnieni z obowiązku formalnego potwierdzania szkoleń rocznych CPD.