Księgowy/a

Location
Kraków
Posted
26 Jan 2021
Closes
25 Feb 2021
Ref
130/01/2021/JJ
Job role
Accountant, Tax
Full time
Experience level
Qualified accountant

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla jednego z Naszych Klientów, firmy z branży usługowej, poszukujemy kandydata na stanowisko

Księgowy

Główne obowiązki:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • rejestracja faktur zakupu w systemie księgowym,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • udział w raportowaniu (zamknięcie miesiąca/roku)
  • uzgadnianie kont księgowych
  • sporządzanie zestawień i raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz ich kontrola zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji finansowej i księgowej

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • znajomość MS Excel
  • dobra znajomość zagadnień księgowych, przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • zaangażowanie i skrupulatność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy