Specjalista ze znajomością języka francuskiego

Location
Szczecin
Posted
25 Jan 2021
Closes
22 Feb 2021
Ref
54/02/2019/MS
Full time
Experience level
Qualified accountant

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Główne obowiązki:
  • Codzienny kontakt w językach angielskim i francuskim w procesach biznesowych (dokumenty, raporty, systemy, kontakt z klientami)
  • Wykonywanie podstawowych czynności księgowych
  • Obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wspieranie zespołu w codziennych czynnościach
  • Czynny udział w projektach działu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe jest pożądane
  • Bardzo dobra znajomość języków angielskiego (min. B1) i francuskiego (min.B2)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym
  • Dobre umiejętności organizacyjne oraz dbałość o szczegóły przy wykonywaniu zadań
  • Umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z klientem
  • Studia w zakresie księgowości lub doświadczenie na podobnym stanowisku będą atutem
Oferta:
  • Praca w przyjaznym, nowoczesnym i międzynarodowym środowisku
  • Zróżnicowany zakres obowiązków oraz interesująca ścieżka rozwoju
  • Profesjonalny system szkoleń oraz kompleksowe wprowadzenie w dane stanowisko
  • Umowa o pracę na pełen etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem (w zależności od doświadczenia) oraz atrakcyjny system benefitów
  • Stanowisko: Junior Specialist lub Specialist (w zależności od doświadczenia)