AP Manager

Location
Szczecin
Posted
25 Jan 2021
Closes
22 Feb 2021
Ref
164/01/2021/IW
Full time
Experience level
Manager

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Szczecinie – znanej firmy z sektora SSC szukamy osoby na stanowisko:

AP Manager

  • obecnie praca odbywa się zdalnie w 100%
  • docelowo praca będzie się odbywać z biura w Szczecinie (ok. 30% HO)

Obowiązki:

  • zarządzanie całym procesem AP (tranzycja procesów + stabilizacja)
  • dbanie o przestrzeganie zasad i procedur zgodnie z polityką firmy
  • zapewnienie wysokiego standardu pracy i satysfakcji klientów
  • aktywne kierowanie wewnętrznymi inicjatywami mającymi na celu ciągłe doskonalenie procesów i zwiększanie wydajności
  • tworzenie przyjaznego środowiska pracy, które przyciągnie i zatrzyma talenty

Wymagania:

  • 5 - 10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w sektorze SSC/BPO
  • wykształcenie kierunkowe (najlepiej finanse i rachunkowość bądź pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość finansów i rachunkowości, pasja do ludzi, procesów i usprawnień
  • doskonałe umiejętności zarządzania ludźmi
  • zdolność do nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
  • biegła znajomość języka angielskiego oraz polskiego (dodatkowa znajomość j.europejskich mile widziana)

Nasz klient oferuje:

  • objęcie roli Process Ownera AP
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • prywatną opiekę medyczną - poziom premium
  • kartę Multisport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • dodatek urlopowy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dostęp do platformy e-learningowej LinkedIn