Księgowy/Księgowa w SSC

Location
Warszawa
Posted
20 Jan 2021
Closes
20 Feb 2021
Ref
87/01/2020/IW
Job role
Accountant
Full time
Experience level
Qualified accountant

KONSULTANT PROWADZĄCY: IZABELA WIĘCŁAW

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Zadania:

  • obsługa księgowa klientów wewnętrznych w ramach centrum finansowo-księgowego
  • weryfikacja wprowadzonych danych i zaksięgowanych faktur
  • przygotowywanie płatności,
  • monitoring należności,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • przygotowanie oraz udział w zamknięciach miesiąca / roku,
  • koordynacja oraz procesowanie transakcji,
  • zarządzanie dokumentacją klientów
  • wsparcie i współpraca z działem księgi głównej

Wymagania:

  • posiadasz doświadczenie w obszarze księgowości w dziale AP/AR/GL
  • znasz język angielski min. na poziomie B2 (ścisła współpraca z zagraniczną centralą)
  • bardzo dobrze znasz drugi język obcy (mile widziany język francuski lub niemiecki)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

Oferta:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych,
  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, MultiSport, ubezpieczenie),
  • szeroka oferta szkoleniowa, gwarantująca podnoszenie kwalifikacji,
  • eventy oraz spotkania integracyjne,
  • dogodna lokalizacja biura,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • realne możliwości rozwoju Twoich kompetencji poprzez stawianie ambitnych celów; możliwości awansu pionowego i poziomego oraz poszerzania wiedzy z różnych obszarów.