data analyst

Location
Szczecin
Posted
11 Jan 2021
Closes
08 Feb 2021
Ref
34/01/2021/AJ
Full time

Konsultant prowadzący: Aleksandra Jedrzejczyk

Interesuje Cię analiza danych i wyszukiwanie informacji? Komunikujesz się biegle w języku angielskim? Jeżeli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj. Nasz klient, dostawca rozwiązań w sektorze finansowym, poszukuje kandydatów na stanowisko data analyst.

Obowiązki:

  • utrzymanie i rozwijanie baz danych w aplikacji firmy
  • pozyskiwanie informacji i docieranie do danych w zewnętrznych źródłach
  • administrowanie bazami danych
  • weryfikacja poprawności danych w systemie
  • Twój profil:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, ekonometria, finanse, statystyka i pokrewne
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z analizą danych - mile widziane
  • dobra znajomość Ms Excel
  • wysoko rozwinięte umiejętności wyszukiwania informacji i analitycznego myślenia
  • Oferujemy:

  • pracę w stale rozwijającej się organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • w czasie pandemii pracę w modelu hybrydowym (biuro + praca zdalna),