Controlling Manager

Location
Łódź
Posted
29 Dec 2020
Closes
29 Jan 2021
Ref
/54/06/2020/DP
Full time
Experience level
Manager

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego Klienta, firmy z branży retail, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie obszarem kontrolingu
  • nadzór nad raportowaniem wyników finansowych zgodnie z obowiązującym harmonogramem i procedurami
  • projektowanie i wdrażanie procedur kontroli zarządczej
  • zarządzanie płynnością i nadzór nad nowymi projektami
  • wspieranie Zarządu w podejmowaniu decyzji strategicznych
  • przygotowywanie raportów okresowych i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne grupy
  • zapewnienie poprawności i spójności prezentowanych danych finansowych
  • nadzór i optymalizacja poziomu kosztów
  • analizowanie rentowności
  • wsparcie w zakresie optymalizacji prowadzonych projektów
  • rozwój narzędzi kontrolingowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne/finansowe
  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu z branży retail
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem
  • umiejętność definiowania i realizacji mierzalnych celów w obszarze controllingu
  • doświadczenia we wdrażaniu optymalizacji procesowych/kosztowych
  • umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szerokie możliwości rozwoju