Project Accountant

Location
Warszawa
Posted
18 Dec 2020
Closes
18 Jan 2021
Ref
/109/12/2020/MT
Full time
Experience level
Qualified accountant

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, w branży materiałów budowlanych.

Do stałej współpracy poszukujemy osoby na stanowisko Project Accountant.

Przyszły/a Project Accountant będzie częścią dużej, międzynarodowej grupy, z rozpoznawalnym brandem wśród producentów materiałów budowlanych. Kandydat/a, którego zatrudnimy dla naszego Klienta będzie częścią zespołu księgowego, który i będzie odpowiedzialny/a za kwestie związane z automatyzacją i usprawnieniami systemowymi. Przyszły/a Project Accountant będzie miał/a szansę wspierać nowe inicjatywy biznesowe.

Jest to stanowisko idealne dla osoby, która posiada solidne doświadczenie w księgowości, myśli nieszablonowo, jest otwarta na udział w ciekawych projektach związanych z automatyzacją obszaru księgowości. Osoba aplikująca na to stanowisko powinna mieć przynajmniej 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku, w dziale księgowym i miała możliwość pracowania na procesach związanych z systemem klasy ERP. Nasz kandydat powinien posiadać solidną wiedzę rachunkową.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Aktywny udział w usprawnianiu i automatyzacji procesów księgowych oraz systemu finansowo-księgowego
  • Współpraca z Głównym Księgowym w realizacji projektów wdrożeniowych
  • Nadzór nad zespołem księgowym
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Współpraca z zewnętrzną firmą wdrożeniową w celu usprawnienia procesów wewnętrznych
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne
  • Współudział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Solidna wiedza z zakresu rachunkowości
  • 4 letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości, na podobnym (samodzielnym stanowisku)
  • Bardzo dobra znajomość systemowa
  • Zaangażowanie, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi programu Navision
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i wyciągania wniosków
  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność

Klient oferuje:

  • Odpowiedzialność na rozwojowym stanowisku i możliwość rozwijania umiejętności leaderskich
  • Pracę w stabilnej organizacji z rozpoznawalnym brandem
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie do 9 - 11 000 brutto (w zależności od kompetencji i doświadczenia)