Specjalista ds. konsolidacji

Location
Łódź
Posted
27 Nov 2020
Closes
24 Dec 2020
Ref
118/02/2020/DP
Full time
Experience level
Qualified accountant

Konsultant prowadzący: Diana Piz

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • udział w projektach doradczych, audytorskich oraz wdrożeniowych dotyczących ekspansji usług firmy na rynki zagraniczne
  • nadzór na procesem zbierania danych niezbędnych do realizacji działalności w różnych zagranicznych oddziałach firmy
  • budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami z rynków zagranicznych
  • mapowanie i analiza procesów księgowych
  • zbieranie dokumentacji i informacji niezbędnej do konsolidacji danych finansowych Spółki
  • bieżące wsparcie zespołu księgowo-finansowego
  • Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane z zakresu rachunkowości)
  • bardzo dobra znajomość Ustawy o rachunkowości
  • znajomość MSR i MSSF
  • doświadczenie przy sporządzaniu skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy - UoP lub B2B
  • pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • pakiet benefitów