Analityk danych

Location
Szczecin
Posted
26 Nov 2020
Closes
26 Dec 2020
Ref
210/10/2020/IW
Full time

Konsultant prowadzący: Ilona Wróbel

Jako analityk danych w zespole ds. konwersji będziesz odpowiedzialny za treści makroekonomiczne, które są sercem aplikacji naszego klienta, będziesz w stanie przyczynić się do rozwoju firmy, mając również bezpośredni kontakt z klientami firmy.

Twoje główne zadania będą obejmować:

  • Praca z dużą ilością danych ekonomicznych
  • Przetwarzanie danych, zmiana dokumentów zawierających analizy dla klientów od różnych dostawców danych
  • Poszukiwanie wydajności i automatyzacji codziennych zadań
  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta
  • Tworzenie i zarządzanie żądaniami danych
  • Komunikacja z klientami i koordynacja projektów konwersji dokumentów danych
  • Wymagania:

  • Dyplom uniwersytetu lub certyfikat z ekonomii / finansów
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i kooperatywność
  • Wysoki poziom znajomości języka angielskiego
  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office - Excel zaawansowany
  • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dobre umiejętności badawcze i analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka dbałość o szczegóły i analityczny umysł
  • Mile widziane:

  • Dodatkowe kursy finansowe, znajomość procesów gospodarczych i / lub kursy informatyczne
  • Doświadczenie zawodowe jako analityk danych
  • Znajomość innych języków obcych
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Nasz klient oferuje:

  • Możliwość nauki, rozwoju kariery i poszerzania wiedzy,
  • Szansę przyczynienia się do rozwoju firmy,
  • Prywatną opiekę zdrowotną, inne świadczenia i możliwości szkoleniowe,
  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy