KPMG Hungary

TAPASZTALT KÖNYVVIZSGÁLÓ - DIGITÁLIS AUDIT KÖZPONT

Recruiter
Location
Budapest, Hungary
Salary
Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat.
Posted
26 Nov 2020
Closes
26 Dec 2020
Ref
AU-TAPA-1005
Approved employers
Approved employer
Job role
Accountant, Audit
Contract type
Permanent
Hours
Full time

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg a jól használni a tudásodat. #poweredbyyou

Auditorként elsődleges feladatunk eldönteni, hogy a vizsgált cég éves beszámolója megbízható és valós képet ad-e a tulajdonosok számára a vállalkozás vagyoni és pénzügyi helyzetéről. Izgalmas projektben vehetsz részt, és akár az első napodtól éles ügyfélhelyzetekben próbálhatod ki magad.

Szeretsz auditálni, de nem szereted, hogy minden héten más ügyfélnél vagy? Szivesen használnád a legmagasabb technikai megoldásokat munkád során és akár a fejlesztésekbe is bevonódnál?- akkor a Digitális Audit Központunk a jó választás. Mi digitális eszközöket alkalmazva a KPMG irodából végezzük el az auditot, anélkül hogy az ügyfélhez kimennénk. Ezen felül automatizált eszközeink elvégzik a feladatok monotonabb részét, így te teljes mértékben a szakmai feladatokra tudsz koncentrálni.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • szereted a könyvvizsgálatot, de nem szeretnél minden héten más ügyfélnél lenni,
  • szívesen dolgoznál fix helyen, a KPMG Irodából,
  • gazdasági területen van befejezett, felsőfokú végzettséged (Bsc vagy Msc),
  • 1-3 év közötti tapasztalattal rendelkezel könyvvizsgálatban,
  • erős kommunikációs készséggel rendelkezel írásban és szóban, magyar és angol nyelven,
  • ismersz projektmenedzsment módszereket, jó problémamegoldó és döntéshozatali képességeid vannak,
  • analitikus gondolkodással és csapatjátékos attitűddel rendelkezel,
  • megbízható személyiség vagy, aki igényes a munkájára,
  • felhasználó szinten használod az MS Office Excelt .

Mit érdemes tudnod a csapatunkról?

  • Úttörő szerepet játszik a nagy adatállományokat elemző eszközök fejlesztésében és alkalmazásában a könyvvizsgálat során,
  • Magyarországon felépítettük és folyamatosan bővítjük a jelenleg 60 főt foglalkoztató Digitális Könyvvizsgálati Központunkat (DAC),
  • Számos automatizált audit tesztet és szoftvert fejlesztettünk, valamint üzemeltetünk.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A Digitális Audit Központban történő folyamatok megértésében, részvételedben a könyvvizsgálati folyamatokban, mint vizsgálatvezető;
  • Az ügyfelektől beérkező pénzügyi információk és beszámolók elemzésében, valamint az ügyféllel való egyeztetésen keresztül történő információgyűjtésben;
  • A kevésbé tapasztalt kollégák vezetésében.

Mit ajánlunk számodra?

  • Egyedülálló lehetőséget arra, hogy tapasztalatot szerezz a könyvvizsgálat, számvitel valamint az automatizációval és robotizációval kapcsolatos informatikai fejlesztésekben egyaránt egy szakmailag felkészült csapattól.
  • Fiatal, jókedvű, lendületes csapatot, motiváló légkört és aktív közösségi életet,
  • Rugalmas beosztást, kiszámítható munkakörnyezetet, lehetőséget otthoni munkavégzésre,
  • Hosszú távú karrierlehetőséget,
  • Színvonalas javadalmazást és kompenzációt túlóra esetén
  • ACCA nemzetközi diplomát vagy Okleveles Könyvvizsgálói képzést a diploma megszerzése után,
  • Részletes belépőtréninget, ahol minden információt megkapsz a munkádhoz,
  • Rengeteg tanulási lehetőséget, melyben megtapasztalhatod a valódi LEAN munkavégzést és a legmodernebb automatizált munkavégzés előnyeit,
  • Önkéntes és egyéb CR aktivitásokban való részvételi lehetőséget.

További információkért és jelentkezésért látogasson el weboldalunkra az alábbi gombra kattintva.