KPMG Hungary

KONTROLLING TANÁCSADÓ ASSZISZTENS

Recruiter
Location
Budapest, Hungary
Salary
Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat.
Posted
26 Nov 2020
Closes
26 Dec 2020
Ref
AV-KONT-1027
Approved employers
Approved employer
Contract type
Permanent
Hours
Full time

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg a jól használni a tudásodat. #poweredbyyou

Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal rendelkezel kontrolling, pénzügy-számvitel, vagy más gazdasági területen,
  • érdeklődsz a kontrolling és vezetői számvitel iránt,
  • angol nyelvtudásod kommunikációképes írásban és szóban egyaránt,
  • nyitott vagy arra, hogy KPMG-s munkatársként 3-6 hónapos on-site projekteken különböző ügyfeleink irodájában dolgozz és operatív szinten is ellásd a náluk megoldandó zárási, tervezési, elemzési feladatokat,
  • pozitív, kommunikatív személyiség vagy valamint van benned elkötelezettség a tanulás és fejlődés iránt,
  • erős analitikus készségek, logikus gondolkodásmód, rendszer szemlélet és precizitás jellemez,
  • felhasználói szinten ismered az alábbiakat: Word, Excel, PowerPoint,
  • bármely adatelemző-, kontrolling vagy tervező szoftver ismerete előny.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Teljes körű kontrolling és adatelemzési tanácsadási projektekben való részvételre, az ajánlatírási fázistól kezdve egészen a lezárásig.
  • Vezetői Információszolgáltatási, döntéstámogatási rendszerek implementációjának támogatásában.
  • On-site és loan-staff jellegű ügyfélmunkákban (Budapesten).
  • Optimalizációs és prediktív modellezés minden gazdasági szektorban.
  • Prezentációk, elemzések és gazdaságossági kalkulációk előkészítésében szakértőink támogatása mellett.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartásban és a velük történő folyamatos kommunikációban.

Mit ajánlunk számodra?

  • Fiatalos, motivált és összetartó csapatot.
  • Szakmai fejlődési lehetőségeket a kontrolling módszertanok, adatfeldolgozás és elemzés területein egyaránt.
  • Személyes készségek fejlesztésének biztosítását az alábbi területeken: csapatmunka, tanácsadói fellépés, projekt menedzsment, data science.
  • Hosszú távú karrierlehetőséget.

További információkért és jelentkezésért látogasson el weboldalunkra az alábbi gombra kattintva.