Praca z językiem niemieckim

Location
Poznań, Kraków
Posted
24 Nov 2020
Closes
24 Dec 2020
Ref
151/11/2020/IW

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Lokalizacja:

Kraków/Poznań

Dla naszego klienta poszukujemy osoby do weryfikacji dokumentów.

Opis stanowiska:

  • weryfikowanie dokumentów
  • analiza powierzonych danych
  • wprowadzanie korekt i usprawnień
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile wdziane doświadczenie w pracy z dużą ilością danych
  • mile wdziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferta:

  • umowa o pracę
  • możliwość części pracy zdalnej
  • benefity
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjną lokalizację biura