ANALIST RAPORTARI

Recruiter
Victoriabank
Location
Chişinău, Moldova
Salary
un pachet atractiv de beneficii
Posted
16 Nov 2020
Closes
16 Dec 2020
Contract type
Permanent
Hours
Full time

Descrierea jobului

Vei avea oportunitatea sa :

  • Participi la perfectarea rapoartelor FINREP, prudentiale in conformitate cu cerintele legislatiei in vigoare
  • Participi la intocmirea situațiilor financiare a Băncii pregătite în conformitate cu Standardele Internaționale de Raportare Financiară pentru exercițiul financiar încheiat
  • Participi la pregătirea și prezentarea informațiilor solicitate pentru întocmirea situațiilor financiare consolidate

Candidatul ideal

Ne așteptăm să ai:

  • studii superioare cu profil economic
  • experiență în domeniul financiar/bancar minim 2 ani
  • capacități de analiza si sinteza
  • cunoașterea limbii engleze la nivel mediu / avansat;
  • capacitatea dе a lucra în mod eficient pe cont propriu și ca parte a unei echipe

Ce ar trebui să mai știi - e că apreciem maturitatea și experiența profesională

Îți oferim posibilitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari bănci din Moldova. Oferim un pachet atractiv de beneficii, traininguri de pregătire și perfectionare, oportunități de dezvoltare a carierei. Suntem convinși că putem oferi soluții inovatoare clienților noștri, deoarece avem grijă de angajații noștri.

Facem totul împreună, ne ajutăm reciproc și acceptăm provocările profesionale, pentru că avem o mare #poftădemuncă!

Te asteptam #echipaVictoriabank!

Vă așteptăm #echipaVictoriabank! Trimiteți CV-ul prin formularul de mai jos.