Samodzielny Księgowy - Koordynator

Location
Łódź
Posted
13 Nov 2020
Closes
13 Dec 2020
Ref
47/11/2020/JJ
Full time
Experience level
Qualified accountant

Konsultant prowadzący: Joanna Jackowska

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego Klienta, dużej firmy audytorsko-doradczej należącej do międzynarodowej grupy, poszukujemy kandydata na stanowisko

SAMODZIELNY KSIĘGOWY - KOORDYNATOR

Obowiązki:

  • Zarządzanie i koordynowanie prowadzonych projektów outsourcingowych
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny koordynowanych projektów,
  • Prowadzenie procesu wdrażania outsourcingu u Klienta,
  • Obsługa podatkowa (sporządzanie deklaracji)
  • Sprawozdawczość GUS i NBP,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Stały kontakt z Klientami i ich wsparcie merytoryczne
  • Wymagania:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • mile widziane doświadczenie nabyte w biurze rachunkowym
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości
  • język angielski - poziom min. B2
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • rzetelność i dokładność
  • Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie
  • Różnorodność branż Klientów
  • Szkolenia merytoryczne
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Multikafeteria (opieka medyczna, bony, bilety, multisport i inne)