Reporting Specialist

Location
Tychy
Posted
13 Nov 2020
Closes
13 Dec 2020
Ref
67/11/2020/JJ
Full time
Experience level
Qualified accountant

Konsultant prowadzący: Joanna Jackowska

Dla naszego Klienta, dużej grupy kapitałowej z branży produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko

REPORTING SPECIALIST

 Obowiązki:

  • weryfikacja i analiza danych finansowych spółek na potrzeby skonsolidowanego sprawozdania finansowego
  • analiza sprawdzanie poprawności raportów zgodnie z MSFF/MSSF
  • nadzór nad stosowaniem poprawnych i jednolitych zasad rachunkowości
  • udział w przygotowywaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego
  • kompletowanie dokumentacji konsolidacyjnej
  • współpraca z audytorami
  • wdrażanie rozwiązań służących optymalizacji procesu raportowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse, audyt)
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w audycie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomość MSFF/MSSF
  • znajomość sprawozdawczości finansowej oraz zasad konsolidacji sprawozdań finansowych
  • mile widziana znajomość SAP
  • umiejętność organizacji pracy i samodzielność
  • zmysł analityczny

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity pozapłacowe
  • elastyczny czas pracy