Controlling Specialist

Location
Tychy
Posted
13 Nov 2020
Closes
13 Dec 2020
Ref
66/11/2020/JJ
Full time
Experience level
Qualified accountant

Konsultant prowadzący: Joanna Jackowska

Dla naszego Klienta, dużej grupy kapitałowej z branży produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko

CONTROLLING SPECIALIST

Obowiązki:

  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca.
  • Zapewnienie cyklicznego raportowania w zakresie zakupów operacyjnych.
  • Wspieranie procesów negocjacyjnych z dostawcami w celu zapewnienia optymalnych warunków zakupu.
  • Opracowywanie analizy rentowności zakupów
  • Przygotowywanie stosownych do potrzeb analiz i zestawień dostarczających informację zarządczą dla danego segmentu
  • Opracowywanie analizy opłacalności wspierających decyzję typu kupuj/wyprodukuj.
  • Weryfikacja rozliczeń zakupów z dostawcami. Współpraca z działem zakupów i księgowością
  • Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej i analizy finansowej,
  • mile widziana znajomość SAP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność szybkiego uczenia się i zmysł analityczny
  • Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowe
  • benefity pozapłacowe
  • elastyczny czas pracy