BDO Czech Republic

Asistent daňového poradce / junior daňový konzultant

Location
Plzeň
Salary
Nezveřejněno
Posted
13 Nov 2020
Closes
13 Dec 2020
Approved employers
Approved employer
Contract type
Permanent
Hours
Full time

Chcete nastartovat svoji kariéru a uplatnit znalosti získané ze studia? Staňte se členem našeho domažlického týmu.

Co Vás čeká?

  • Přivítáme Vás v menším dobře spolupracujícím týmu plném odborníků, který úzce spolupracuje s dalšími specialisty z oblasti daní, účetnictví, auditu atd.
  • Dostanete příležitost získat zkušenosti v oboru – na začátku se budete hodně učit o daních, úzce spolupracovat s daňovým poradcem a dalšími kolegy z týmu a zpracovávat jednodušší zadání z oblasti daňové agendy a účetnictví
  • Brzy na to budete zpracovávat samostatnější a odpovědnější daňově účetní úkoly – připravovat a zpracovávat stanoviska pro klienty a posuzovat daňové dopady transakcí klientů, kontrolovat podklady a sestavovat daňová přiznání
  • Každý den budete mít pocit, že jste se naučil/a něco nového

Co získáte?

  • Inspirativní a odborně zajímavou práci ve společnosti kvalitních kolegů
  • Podporu při Vašem dalším aktivním vzdělávání s možností dosažení účetní certifikace, nebo složení zkoušek daňového poradce
  • Začlenění týmu špičkových odborníků, kteří Vám rádi poradí
  • Čekají na Vás zkrátka cenné zkušenosti, velké možnosti odborného a kariérního růstu v zázemí nejrychleji rostoucí poradenské firmy v oboru v ČR
  • Samozřejmostí je atraktivní odměňování a nadstandardní benefity (plně hrazené stravenky, ovoce a zelenina na pracovišti, příspěvek na sport a kulturu, hrazené firemní akce atd.)

Co od Vás čekáme?

  • Zájem o obor daní a účetnictví
  • Chuť se stále učit, zlepšovat a vzdělávat
  • Výhodou je obstojná komunikace v anglickém nebo německém jazyce
  • Konstruktivní pohled na věc a chuť pracovat

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis.