Ekspert ds. modelowania finansowego

Location
Kraków
Posted
27 Oct 2020
Closes
26 Nov 2020
Ref
36/08/2020/JJ
Full time
Experience level
Qualified accountant

Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży retail, poszukujemy kandydata na stanowisko

Obowiązki:

  • Tworzenie, utrzymanie i rozbudowa modelu finansowego spółki
  • Analiza opłacalności projektów i inwestycji
  • Udział w weryfikacji i realizacji wycenionych projektów
  • Tworzenie długoterminowych i krótkoterminowych prognoz finansowych przy wsparciu innych działów
  • Ścisła współpraca z działem kontrolingu finansowego

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w wycenach, analizie inwestycyjnej, modelowaniu finansowym
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe
  • Umiejętność wyciągania wniosków i opiniowania projektów finansowych
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Proaktywność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość MS Excell i innych narzędzi wspierających biznes (Business Intelligence) Komunikatywny język angielski

Oferujemy:

  • Pracę w zespole mającym duży wpływ na strategię spółki
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju w ramach projektów międzynarodowych
  • Benefity pozapłacowe