Samodzielny/a Księgowy/a

Location
Katowice
Posted
27 Oct 2020
Closes
26 Nov 2020
Ref
96/06/2020/JJ
Full time
Experience level
Qualified accountant

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a

Zakres zadań na stanowisku:

  • kompleksowa obsługa księgowa spółki
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych
  • dbałość o prawidłowość operacji księgowych i właściwy obieg dokumentów
  • stały kontakt i wsparcie merytoryczne dla innych działów firmy
  • kontakt z urzędami i instytucjami
  • Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowym
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych,
  • znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i sumienność
  • wielozadaniowość
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w zgranym zespole w miłej atmosferze
  • benefity pozapłacowe
  • elastyczny czas pracy