Koordynator ds. cen transferowych

Location
Warszawa, Poznań, Katowice
Posted
22 Oct 2020
Closes
22 Nov 2020
Ref
/121/10/2020/JJ
Full time
Experience level
Qualified accountant
W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.
Dla naszego Klienta, dużej firmy doradczo-audytorskiej należącej do międzynarodowej grupy, poszukujemy kandydata na stanowisko

Główne obowiązki:
  • Analizowanie zagadnień podatkowych z zakresu cen transferowych
  • Sporządzanie analiz porównawczych
  • Przygotowywanie dokumentacji podatkowej
  • Profesjonalne doradztwo dla Klientów z różnych branż
  • Bezpośredni kontakt z Klientem przy realizacji projektów
  • Koordynowanie pracy Asystenta
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze cen transferowych
  • Bardzo dobra znajomość polskich regulacji w zakresie cen transferowych oraz wytycznych OECD
  • Zdolności analityczne i doświadczenie w tworzeniu analiz porównawczych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi analitycznych (głównie MS Excel)
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie
  • Szkolenia merytoryczne
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Multikafeteria (opieka medyczna, bony, bilety, multisport i inne)